Gå til indhold

+700.000 glade kunder

101 dages retur

Hurtig levering

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre
Byg Selv - Hoodie & Performance Pants - Herre
Picture of Byg Selv - Hoodie & Performance Pants - Herre
2 stk.

Hoodie & Performance Pants - Herre

1.200,00 kr
Trænings T-shirt (6 stk.)
Picture of Trænings T-shirt (6 stk.)
Bundle
6 stk.

(6 stk.)

499,00 kr

83,17 kr pr. stk

Trænings T-shirt (3 stk.)
Picture of Trænings T-shirt (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

379,00 kr

126,33 kr pr. stk

Outfit 7 - Pullover
Picture of Outfit 7 - Pullover
Bundle
3 stk.

Pullover · (3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Outfit 6 - Performance Structure Pants
Picture of Outfit 6 - Performance Structure Pants
Bundle
3 stk.

Performance Structure Pants · (3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Outfit 5 - Zip Cardigan
Picture of Outfit 5 - Zip Cardigan
Bundle
3 stk.

Zip Cardigan · (3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Outfit 4 - Half Zip Strik
Picture of Outfit 4 - Half Zip Strik
Bundle
3 stk.

Half Zip Strik · (3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Outfit 3 - Zip Hoodie
Picture of Outfit 3 - Zip Hoodie
Bundle
3 stk.

Zip Hoodie · (3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Outfit 2 - Hoodie
Picture of Outfit 2 - Hoodie
Bundle
3 stk.

Hoodie · (3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Jakkesæt Herre - 499kr.
spar 69%
2 stk.

499kr.

499,00 kr1.600,00 kr
Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Picture of Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Bundle
6 stk.

(6 stk.)

599,00 kr

99,83 kr pr. stk

Hørbukser (2 stk.)
Picture of Hørbukser (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Badeshorts - (3 stk.)
Picture of Badeshorts - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

399,00 kr

133,00 kr pr. stk

Hørsæt - Hvid
Picture of Hørsæt - Hvid
Bundle
2 stk.

Hvid · (2 stk.)

599,00 kr

299,50 kr pr. stk

Hørsæt - Army
Picture of Hørsæt - Army
Bundle
2 stk.

Army · (2 stk.)

599,00 kr

299,50 kr pr. stk

Juni Outfit - Student
Bundle

Student · (3 stk.)

1.300,00 kr

433,33 kr pr. stk

Juni Outfit - Festival
Bundle

Festival · (5 stk.)

1.550,00 kr

310,00 kr pr. stk

Maj Outfit 3
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

1.600,00 kr

533,33 kr pr. stk

Maj Outfit 2
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

1.250,00 kr

416,67 kr pr. stk

Maj Outfit 1
Bundle
4 stk.

(4 stk.)

649,00 kr

162,25 kr pr. stk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Picture of Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Muscle T-Shirt (3 stk.)
Picture of Muscle T-Shirt (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

379,00 kr

126,33 kr pr. stk

Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

349,00 kr

174,50 kr pr. stk

Long T-shirt (6 stk.)
Picture of Long T-shirt (6 stk.)
Bundle
6 stk.

(6 stk.)

499,00 kr

83,17 kr pr. stk

Det Originale Performance Jakkesæt - Bordeaux
Picture of Det Originale Performance Jakkesæt - Bordeaux
Bundle

Bordeaux

529,00 kr
Performance Structure Pants (2 stk.)
Picture of Performance Structure Pants (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Picture of Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

349,00 kr

116,33 kr pr. stk

Basic Hoodie Sweat (herre) - (2 stk.)
Picture of Basic Hoodie Sweat (herre) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Basic T-shirt - Hvid
Picture of Basic T-shirt - Hvid

Hvid

200,00 kr
De Originale Performance Shorts - Navy
Picture of De Originale Performance Shorts - Navy

Navy

500,00 kr
De Originale Performance Shorts - Sort
Picture of De Originale Performance Shorts - Sort

Sort

500,00 kr
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå

Mørkegrå

500,00 kr
De Originale Performance Shorts - Crockery
De Originale Performance Shorts - Crockery - TeeShoppen - Sand/Beige

Crockery

500,00 kr
Chino Shorts - Navy
Chino Shorts - Navy - TeeShoppen - Blå
Udgårspar 78%

Navy

109,00 kr500,00 kr
De Originale Performance Shorts - Forest Night
De Originale Performance Shorts - Forest Night

Forest Night

500,00 kr
De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn
Udgårspar 75%

Grøn

149,00 kr600,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
Udgårspar 78%

Sort

109,00 kr500,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Picture of De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

500,00 kr
Denim Shorts - Blå
Performance Denim Shorts - Blå - Perform Collection 2
Udgårspar 70%

Blå

149,00 kr500,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Denim Blue
Picture of De Originale Performance Denim Shorts - Denim Blue

Denim Blue

500,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Jet Black
De Originale Performance Denim Shorts - Jet Black - TeeShoppen - Sort 5

Jet Black

500,00 kr
Denim Shorts - Sort
Performance Denim Shorts - Sort - Perform Collection 3

Sort

500,00 kr
Chino Shorts - Beige
Chino Shorts - Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
Udgårspar 78%

Beige

109,00 kr500,00 kr
Chino Shorts - Walnut
Picture of Chino Shorts - Walnut
Udgårspar 78%

Walnut

109,00 kr500,00 kr
Chino Shorts - Bordeaux
Picture of Chino Shorts - Bordeaux
Udgårspar 78%

Bordeaux

109,00 kr500,00 kr
Duran Strik Polo - Sand
Picture of Duran Strik Polo - Sand

Sand

500,00 kr
Duran Strik Polo - Grøn
Picture of Duran Strik Polo - Grøn

Grøn

500,00 kr

TeeShoppens Fødselsdag: Årets Største Fest for Mænd!

Vi runder endnu et år, og det fejrer vi på den eneste rigtige måde: Med et brag af en fødselsdagsfest! Hos TeeShoppen markerer vi dagen ved at fylde hylderne med de skarpeste styles til priser, du ikke finder andre steder. Det er vores fødselsdag, men det er dig, der får gaverne i form af massive besparelser.

Uanset om du leder efter vores legendariske Performance Pants, en frisk skjorte eller vores populære basic t-shirts, så er fødselsdagskategorien her, hvor du gør dit livs handel. Vi har skruet priserne helt i bund for at sige tak for endnu et fantastisk år med jer!

Gør et kup i fødselsdagskategorien:

  • Eksklusive fødselsdagstilbud: Vi har håndplukket vores bestsellere og givet dem et ekstra prismæssigt tryk nedad.
  • Kvalitet du kender: Selvom prisen er festlig, er kvaliteten præcis lige så høj, som du er vant til hos TeeShoppen.
  • Begrænset antal: De bedste deals forsvinder hurtigt til vores fødselsdag – så vent ikke for længe!

Hurtig levering – selv når vi fester

Selvom vi har travlt med at fejre vores fødselsdag, sørger vi selvfølgelig for, at dine pakker lander hos dig lynhurtigt. Du får som altid 101 dages returret og vores prisvindende kundeservice. Gå på opdagelse i vores fødselsdagskollektion til mænd og snup dine favoritter, før lageret er tomt!