Gå til indhold

+700.000 glade kunder

101 dages retur

Hurtig levering

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre
Premium Badeshorts – (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

299,00 kr

149,50 kr pr. stk

Performance Trunks Bambus – (6 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

349,00 kr

174,50 kr pr. stk

Premium Badeshorts – (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

399,00 kr

133,00 kr pr. stk

Shorts + T-shirt - Herre
spar 75%
2 stk.

Herre

199,00 kr800,00 kr
Student-outfit - Student 2025
spar 46%
2 stk.

Student 2025

599,00 kr1.100,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - (2 stk.)
Picture of De Originale Performance Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular Fit - Mørkegrøn
Picture of Det Originale Performance Jakkesæt Regular Fit - Mørkegrøn
Bundle
Hørskjorte (2 stk.)
Picture of Hørskjorte (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Original Premium Performance Skjorte (2 stk.)
Picture of Original Premium Performance Skjorte (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Heavy Oversized T-shirt (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

479,00 kr

159,67 kr pr. stk

Performance Regular Overshirt (2 stk.)
Picture of Performance Regular Overshirt (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Pocket Sweatshirt Regular Fit - Navy
Picture of Pocket Sweatshirt Regular Fit - Navy
Ugens Dealspar 60%

Navy

199,00 kr500,00 kr
Puffer Vest - Grå
Picture of Puffer Vest - Grå
Udgårspar 76%

Grå

189,00 kr800,00 kr
Trøje + Twill Jakke
2 stk.
Wide Pants + Skjorte
2 stk.
Essential Sweatset - Sort
Picture of Essential Sweatset - Sort
Bundle

Sort

349,00 kr
Essential Sweatset - Navy
Picture of Essential Sweatset - Navy
Bundle

Navy

399,00 kr
Essential Sweatset - Grå
Picture of Essential Sweatset - Grå
Bundle

Grå

399,00 kr
Basic V-neck t-shirt - (6 stk.)
Picture of Basic V-neck t-shirt - (6 stk.)
Bundle
6 stk.

(6 stk.)

499,00 kr

83,17 kr pr. stk

Picture of Strømper + Performance Pants
2 stk.
Picture of Strømper + Performance Pants
spar 61%
2 stk.
Picture of Skjorte + Sko
spar 55%
2 stk.
499,00 kr1.100,00 kr
Skjorte + Blazer
2 stk.
1.500,00 kr
Bælte + Performance Pants
Bælte + Performance Pants
2 stk.
Outfit 9 - Zip Hoodie
Picture of Outfit 9 - Zip Hoodie
Bundle
3 stk.

Zip Hoodie · (3 stk.)

499,00 kr

166,33 kr pr. stk

Outfit 8 - Kabel strik
Bundle
3 stk.

Kabel strik · (3 stk.)

499,00 kr

166,33 kr pr. stk

Regular T-Shirt (Herre) (6 stk)
Bundle
6 stk.

(6 stk.)

499,00 kr

83,17 kr pr. stk

Performance Pants Wide (3 stk.)
Picture of Performance Pants Wide (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Performance Pants Wide (2 stk.)
Picture of Performance Pants Wide (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Performance Jakkesæt + Slips
2 stk.
Byg Selv - Zip Cardigan - Herre
2 stk.

Zip Cardigan - Herre

1.300,00 kr
Byg Selv - Half Zip Outfit - Herre
Picture of Byg Selv - Half Zip Outfit - Herre
2 stk.

Half Zip Outfit - Herre

1.600,00 kr

TeeShoppens Fødselsdag: Årets Største Fest for Mænd!

Vi runder endnu et år, og det fejrer vi på den eneste rigtige måde: Med et brag af en fødselsdagsfest! Hos TeeShoppen markerer vi dagen ved at fylde hylderne med de skarpeste styles til priser, du ikke finder andre steder. Det er vores fødselsdag, men det er dig, der får gaverne i form af massive besparelser.

Uanset om du leder efter vores legendariske Performance Pants, en frisk skjorte eller vores populære basic t-shirts, så er fødselsdagskategorien her, hvor du gør dit livs handel. Vi har skruet priserne helt i bund for at sige tak for endnu et fantastisk år med jer!

Gør et kup i fødselsdagskategorien:

  • Eksklusive fødselsdagstilbud: Vi har håndplukket vores bestsellere og givet dem et ekstra prismæssigt tryk nedad.
  • Kvalitet du kender: Selvom prisen er festlig, er kvaliteten præcis lige så høj, som du er vant til hos TeeShoppen.
  • Begrænset antal: De bedste deals forsvinder hurtigt til vores fødselsdag – så vent ikke for længe!

Hurtig levering – selv når vi fester

Selvom vi har travlt med at fejre vores fødselsdag, sørger vi selvfølgelig for, at dine pakker lander hos dig lynhurtigt. Du får som altid 101 dages returret og vores prisvindende kundeservice. Gå på opdagelse i vores fødselsdagskollektion til mænd og snup dine favoritter, før lageret er tomt!