Gå til indhold

+700.000 glade kunder

101 dages retur

Hurtig levering

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre
Nathan Strik Polo - Sand
Picture of Nathan Strik Polo - Sand

Sand

500,00 kr
Nathan Knit Polo - Navy
Picture of Nathan Knit Polo - Navy

Navy

500,00 kr
Garry Strik Polo - Sand
Picture of Garry Strik Polo - Sand

Sand

350,00 kr
Skaljakke - Oliven
Picture of Skaljakke - Oliven

Oliven

800,00 kr
Skaljakke - Navy
Picture of Skaljakke - Navy

Navy

800,00 kr
Short Zip Jacket - Sort
Picture of Short Zip Jacket - Sort

Sort

1.000,00 kr
Short Zip Jacket - Mørkegrøn
Picture of Short Zip Jacket - Mørkegrøn

Mørkegrøn

1.000,00 kr
Short Zip Jacket - Grå
Picture of Short Zip Jacket - Grå

Grå

1.000,00 kr
Classic Beanie - Blå

Blå

350,00 kr
Klassisk Regnjakke - Sort
Picture of Klassisk Regnjakke - Sort

Sort

800,00 kr
Klassisk Regnjakke - Oliven
Picture of Klassisk Regnjakke - Oliven

Oliven

800,00 kr
Milan Zipper Jacket - Indigo
Picture of Milan Zipper Jacket - Indigo
Udgårspar 63%

Indigo

369,00 kr1.000,00 kr
Milan Zipper Jacket - Khaki
Picture of Milan Zipper Jacket - Khaki
Udgårspar 63%

Khaki

369,00 kr1.000,00 kr
Lucas Sweatshirt - Brun
Picture of Lucas Sweatshirt - Brun
Udgårspar 56%

Brun

219,00 kr500,00 kr
Lucas Sweatshirt - Blå
Picture of Lucas Sweatshirt - Blå

Blå

500,00 kr
Vincent Hoodie - Blå
Picture of Vincent Hoodie - Blå
Udgårspar 44%

Blå

279,00 kr500,00 kr
Cargo Pants - Beige
Udgårspar 43%

Beige

229,00 kr400,00 kr
Muscle T-Shirt (9 stk.)
Bundle
9 stk.

(9 stk.)

599,00 kr

66,56 kr pr. stk

Picture of Track Pants - Sort
Picture of Track Pants - Sort

Sort

400,00 kr
Picture of Track Pants - Navy
Picture of Track Pants - Navy

Navy

400,00 kr
Picture of Track Pants - Mørkegrå
Picture of Track Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

400,00 kr
Picture of Track Pants - Army
Picture of Track Pants - Army

Army

400,00 kr
Basic T-Shirts - (12 stk.)
Picture of Basic T-Shirts - (12 stk.)
Bundle
12 stk.

(12 stk.)

699,00 kr

58,25 kr pr. stk

Muscle T-Shirt (12 stk.)
Bundle
12 stk.

(12 stk.)

699,00 kr

58,25 kr pr. stk

Skjorte + Performance pants
spar 64%
399,00 kr1.100,00 kr
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Picture of Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bundle
Zip Hoodie - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Shorts + Jakke - Herre
spar 70%
2 stk.

Herre

599,00 kr2.000,00 kr
Boxfit + hør underdel
spar 56%
349,00 kr800,00 kr
Skjorte + Strik - Herre
spar 40%

Herre

599,00 kr1.000,00 kr
Performance Trunks Bambus - (9 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

499,00 kr

166,33 kr pr. stk

Solbriller + Performance Pants Wide
spar 60%
Hør Outfit + T-shirt
spar 56%
349,00 kr800,00 kr
Noah Loose Fit Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Noah Loose Fit Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Relaxed Fit Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Relaxed Fit Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

499,00 kr

249,50 kr pr. stk

Solbriller + Shorts - Herre
spar 60%
2 stk.

Herre

399,00 kr1.000,00 kr
Denim Shorts Loose – (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

499,00 kr

166,33 kr pr. stk

Denim Shorts Loose – (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

399,00 kr

199,50 kr pr. stk

Slips - Grønt Skibsmønster

Grønt Skibsmønster

200,00 kr
Slips - Himmelblå

Himmelblå

200,00 kr
Slips - Hvid/Blå Stribet
Slips - Hvid/Blå Stribet

Hvid/Blå Stribet

200,00 kr
Slips - Gul/Orange Stribet

Gul/Orange Stribet

200,00 kr
Slips - Rød/Navy/Hvid Stribet
Slips - Rød/Navy/Hvid Stribet

Rød/Navy/Hvid Stribet

200,00 kr
Slips - Blå
Slips - Blå

Blå

200,00 kr

TeeShoppens Fødselsdag: Årets Største Fest for Mænd!

Vi runder endnu et år, og det fejrer vi på den eneste rigtige måde: Med et brag af en fødselsdagsfest! Hos TeeShoppen markerer vi dagen ved at fylde hylderne med de skarpeste styles til priser, du ikke finder andre steder. Det er vores fødselsdag, men det er dig, der får gaverne i form af massive besparelser.

Uanset om du leder efter vores legendariske Performance Pants, en frisk skjorte eller vores populære basic t-shirts, så er fødselsdagskategorien her, hvor du gør dit livs handel. Vi har skruet priserne helt i bund for at sige tak for endnu et fantastisk år med jer!

Gør et kup i fødselsdagskategorien:

  • Eksklusive fødselsdagstilbud: Vi har håndplukket vores bestsellere og givet dem et ekstra prismæssigt tryk nedad.
  • Kvalitet du kender: Selvom prisen er festlig, er kvaliteten præcis lige så høj, som du er vant til hos TeeShoppen.
  • Begrænset antal: De bedste deals forsvinder hurtigt til vores fødselsdag – så vent ikke for længe!

Hurtig levering – selv når vi fester

Selvom vi har travlt med at fejre vores fødselsdag, sørger vi selvfølgelig for, at dine pakker lander hos dig lynhurtigt. Du får som altid 101 dages returret og vores prisvindende kundeservice. Gå på opdagelse i vores fødselsdagskollektion til mænd og snup dine favoritter, før lageret er tomt!