Gå til indhold

+700.000 glade kunder

101 dages retur

Hurtig levering

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre

Forside/TEESHOPPEN Fødselsdag - Herre
Heavy Hoodie - Navy
Picture of Heavy Hoodie - Navy

Navy

500,00 kr
Heavy Crewneck - Navy
Picture of Heavy Crewneck - Navy

Navy

500,00 kr
Performance Skjorte + Performance Pants - Herre
2 stk.
Tørklæde - Sort / Hvid / Grå - Herre
Picture of Tørklæde - Sort / Hvid / Grå - Herre
Udsolgt

Sort / Hvid / Grå - Herre

200,00 kr
Everyday Zip Hoodie - Union Beige
Picture of Everyday Zip Hoodie - Union Beige

Union Beige

500,00 kr
Everyday Trackpants - Hvid
Picture of Everyday Trackpants - Hvid

Hvid

400,00 kr
Everyday Trackpants - Union Beige
Picture of Everyday Trackpants - Union Beige

Union Beige

400,00 kr
Everyday Zip Hoodie - Lilla
Picture of Everyday Zip Hoodie - Lilla

Lilla

500,00 kr
Everyday Zip Hoodie - Powder Blue
Picture of Everyday Zip Hoodie - Powder Blue

Powder Blue

500,00 kr
Everyday Hoodie - White Sand
Picture of Everyday Hoodie - White Sand

White Sand

500,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Klar til farvning
Picture of Heavy Oversized T-shirt - Klar til farvning

Klar til farvning

300,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Hibiskus Pink
Picture of Heavy Oversized T-shirt - Hibiskus Pink

Hibiskus Pink

300,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Orange
Picture of Heavy Oversized T-shirt - Orange
Heavy Oversized T-shirt - Amber
Picture of Heavy Oversized T-shirt - Amber
Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

299,00 kr

99,67 kr pr. stk

Sokker + Performance Pants
2 stk.
Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Picture of Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

479,00 kr

159,67 kr pr. stk

Low Profile Cap - Pink
Picture of Low Profile Cap - Pink

Pink

200,00 kr
Low Profile Cap - Cranberry
Low Profile Cap - Cranberry

Cranberry

200,00 kr
Oversized T-shirts (3 stk.)
Picture of Oversized T-shirts (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

479,00 kr

159,67 kr pr. stk

Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Picture of Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Bundle
6 stk.

(6 stk.)

599,00 kr

99,83 kr pr. stk

De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Picture of De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

599,00 kr

199,67 kr pr. stk

Long T-shirt (3 stk.)
Picture of Long T-shirt (3 stk.)
Bundle
3 stk.

(3 stk.)

379,00 kr

126,33 kr pr. stk

De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Picture of De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

(2 stk.)

198,00 kr

99,00 kr pr. stk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Picture of Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Bundle
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle

Oliven

529,00 kr
Chino Wide - Olive
Picture of Chino Wide - Olive

Olive

400,00 kr
Felix Vest - Grå
Picture of Felix Vest - Grå

Grå

800,00 kr
Felix Vest - Lysegrå
Picture of Felix Vest - Lysegrå

Lysegrå

800,00 kr
Classic Pants - Brun
Picture of Classic Pants - Brun

Brun

150,00 kr
Classic Pants - Sand
Picture of Classic Pants - Sand
Udgårspar 76%

Sand

189,00 kr800,00 kr
Classic enkeltradet  Blazer - Sand
Picture of Classic enkeltradet  Blazer - Sand
Felix Vest - Army
Picture of Felix Vest - Army

Army

800,00 kr
Felix Vest - Blå
Picture of Felix Vest - Blå

Blå

800,00 kr
Picture of Sebastian Jakke - Beige
Picture of Sebastian Jakke - Beige

Beige

1.100,00 kr
Picture of Sebastian Jakke - Dusty Truffle
Picture of Sebastian Jakke - Dusty Truffle

Dusty Truffle

1.100,00 kr
Sebastian Jakke - Blå
Picture of Sebastian Jakke - Blå

Blå

1.100,00 kr
Sebastian Jakke - Gul
Picture of Sebastian Jakke - Gul

Gul

1.100,00 kr
Sebastian Jakke - Orange
Picture of Sebastian Jakke - Orange

Orange

1.100,00 kr
Picture of Sebastian Jakke - Sort
Picture of Sebastian Jakke - Sort

Sort

1.100,00 kr
Felix Vest - Sort
Picture of Felix Vest - Sort

Sort

800,00 kr
Classic dobbeltradet blazer - Lilla
Picture of Classic dobbeltradet blazer - Lilla
Classic Pants - Lilla
Picture of Classic Pants - Lilla
Udgårspar 58%

Lilla

169,00 kr400,00 kr
Classic dobbeltradet blazer - Sort
Picture of Classic dobbeltradet blazer - Sort
Classic Pants - Sort
Picture of Classic Pants - Sort
Udgårspar 75%

Sort

199,00 kr800,00 kr
Classic Pants - Grå
Picture of Classic Pants - Grå
Udgårspar 58%

Grå

169,00 kr400,00 kr
Classic dobbeltradet blazer - Grå
Picture of Classic dobbeltradet blazer - Grå

TeeShoppens Fødselsdag: Årets Største Fest for Mænd!

Vi runder endnu et år, og det fejrer vi på den eneste rigtige måde: Med et brag af en fødselsdagsfest! Hos TeeShoppen markerer vi dagen ved at fylde hylderne med de skarpeste styles til priser, du ikke finder andre steder. Det er vores fødselsdag, men det er dig, der får gaverne i form af massive besparelser.

Uanset om du leder efter vores legendariske Performance Pants, en frisk skjorte eller vores populære basic t-shirts, så er fødselsdagskategorien her, hvor du gør dit livs handel. Vi har skruet priserne helt i bund for at sige tak for endnu et fantastisk år med jer!

Gør et kup i fødselsdagskategorien:

  • Eksklusive fødselsdagstilbud: Vi har håndplukket vores bestsellere og givet dem et ekstra prismæssigt tryk nedad.
  • Kvalitet du kender: Selvom prisen er festlig, er kvaliteten præcis lige så høj, som du er vant til hos TeeShoppen.
  • Begrænset antal: De bedste deals forsvinder hurtigt til vores fødselsdag – så vent ikke for længe!

Hurtig levering – selv når vi fester

Selvom vi har travlt med at fejre vores fødselsdag, sørger vi selvfølgelig for, at dine pakker lander hos dig lynhurtigt. Du får som altid 101 dages returret og vores prisvindende kundeservice. Gå på opdagelse i vores fødselsdagskollektion til mænd og snup dine favoritter, før lageret er tomt!